Produkt osvědčený zákazníky od značky v akci za 449 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Svíčka ze sojového vosku s vůní mandarinky a šafránu Perfumed Prague, doba hoření 40 h od předního výrobce Perfumed Prague - toto zboží si můžete nechat doručit za výhodnou cenu 429 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.
Svíčka ze sojového vosku s vůní mandarinky a šafránu Perfumed Prague, doba hoření 40 h od značky Perfumed Prague - tento produkt prodáváme po slevě za 429 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Neotřelé kombinace čistých vonných tónů.
Svíčky od značky Perfumed Prague jsou vyráběny ručně ze 100% sojového vosku, který byl vytvořen zásadně z geneticky nemodifikovaných rostlin. Díky tomu jsou svíčky veganské, rozložitelné a netoxické.
Vonné esence pocházejí z francouzského města Grasse, často přezdívaného jako hlavní město vůní. Základem je jak péče o ty nejdrobnější detaily, tak i šetrnost k životnímu prostředí.
Vdechněte po dohoření dóze druhý život, skvěle se hodí třeba pro uskladnění bižuterie či jako květináč pro drobné rostlinky.
Další informace k produktu: Svíčka ze sojového vosku s vůní mandarinky a šafránu Perfumed Prague, doba hoření 40 h